مقالات

PFC BOX چیست؟

PFC BOX چیست؟

PFC BOX چیست؟

ساختار شکل‌گیری سیستم‌های دوربین مداربسته و شبکه‌های کامپیوتری مانند تمامی سیستم‌های دیگر طی مرور زمان تکمیل و بهینه شدند. در همین راستا استفاده از باکس‌های چند منظوره و رک‌های قابل نصب در محیط بیرون به جای رک‌ها و پچ پنل‌های نوری و مسی معمول بوده و بکارگیری آنها در همه زیرساخت‌های شبکه‌های مذکور از این قاعده مستثنی نیست.

پارسیان فیبر ارتباط تولید کننده انواع کابل شبکه، کابل فیبر نوری و تجهیزات پسیو شبکه، این مطلب را برای شما انتخاب کرده است.

سری PFC BOX شرکت پارسیان فیبر ارتباط در ۵ گروه اصلی  عرضه می‌شوند؛ این گروه‌ها عبارتند از:

PFC BOXS،

PFC BOXH+،

PFC BOXC2،

PFC BOXV2 و

FTTH ODc Standed Rack 384 .

این BOXها دارای مزایای فراوان است و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

موارد استفاده PFC BOX ها

این باکس‌ها برای استفاده در زیرساخت شبکه‌های دوربین مداربسته، شبکه‌های کامپیوتری و فیبر نوری در صنایع مختلف و محیط‌های بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مزایای PFC BOX ها

 

بسیار سبک

این باکس‌ها بسیار سبک و به راحتی قابل حمل هستند و در مقایسه با رک های با ظرفیت مشابه از وزن ۲ الی ۳ برابر کمتر برخوردار اند.

 آب بندی مناسب

این گروه از باکس ها به خاطر اینکه صنعتی سازی می‌شوند ( توسط یک کارخانه با تولید انبوه ساخته می‌شوند)، بسیار از نظر کیفیت آب‌بندی مناسب‌تر از باکس‌های فلزی دست‌ساز هستند.

 زیبایی

به دلیل طراحی مهندسی شده و حرفه‌ای بسیار زیباتر از رک‌های معمول می‌باشند و عنصر زیبایی این باکس‌ها به جای رک‌ها جای تامل بسیار دارد.

 رعایت استاندارد

این گروه باکس‌ها با توجه به سری‌سازی و صنعتی‌سازی دارای استاندارد منطقی و درستی در برابر ورود اشیای خارجی و گرد و غبار و رطوبت و آب دارند که خیال هر کاربری را راحت می‌کند.

قیمت مناسب

در مقایسه با رک‌ها و یا مفصل‌های نوری دیواری با ظرفیت مشابه با درجه استاندارد قابل استناد قیمت مناسب‌تری دارند.

حمل و نقل آسان

با توجه به محتویاتی که داخل رک‌ها قرار می‌گیرد طبعا سنگین می‌شوند اما سبکی باکس و خوش دست بودن آنها برای حمل و نقل کار را ساده می‌نماید .

حالتهای مختلف نصب

قابلیت نصب بر روی دیوار، سقف کاذب، انواع تیر و دکل.

چند منظوره بودن

قابلیت نصب تجهیزات اکتیو، دارای پچ پنل نوری و مسی، دارای دریچه‌های تهویه هوا – دارای حداقل ۶ مسیر عبور کابل- دارای کاست نوری – دارای قلاب و نگهدارنده کابل.

 امنیت بالا

قابلیت استفاده از قفل آویز جهت افزایش امنیت تجهیزات داخل باکس.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.