DATA SHEET

Passive Optic Equipment

PASSIVE

INDOOR PATCH CORD

Custom Meter

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
  • نوع تار: SM,MM,OM3

  • تعداد: 1,2

  • نوع ساختار: Tight Buffer

  • عنصر مقاوم: Aramid Yarn

  • متراژ: از 1m تا 100m

  • تعداد روکش: Single Jacket

  • جنس روکش: LSZH

  • قطرنهایی کابل: 2,3mm

  • پشتیبانی از آداپتورهای: SC/ST/FC/LC

  • شکل بدنه کابل: Fig8

  • محیط های داخل ساختمان
  • مراکز دیتاسنتر
  • استفاده به صورت پچ کورد
  • روکش کندسوز (HALOGEN FREE)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “PATCH CORD INDOOR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پچ کورد فیبر نوری، که به آن کابل پچ فیبر نوری یا کابل جامپر هم گفته می شود، یک کابل فیبر نوری کوتاه است که در هر انتهای خود یک کانکتور دارد. نوع کانکتور در هر انتهای پچ کورد می تواند متفاوت باشد یا اینکه یکسان باشد. برای اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه از پچ کورد فیبر نوری استفاده می‌کنیم. پچ کوردهای فیبر نوری امکان اتصالات interconnect و cross connect را در کاربردهای مختلفی مثل اتاق های ارتباط از راه دور، دیتاسنترها و … را فراهم می کند. آن ها جهت تامین نیاز گیگابیت اترنت، 10 گیگابیت اترنت و اتصالات پرسرعت فیبر نوری در انواع مختلف فیبر OM4، OM3، OM2 و OM1 یا OS1/OS2 موجود هستند، اما در کل هر کدام برای عملکردهای مخصوص خودشان مورد استفاده قرار می گیرند. این پچکوردها بایستی متناسب با فیبر نوری انتخاب شوند؛ مثلاً پچکورد سینگل مد برای فیبر سینگل مد و پچکورد مالتی مد برای فیبر مالتی مد. sm-mm(om1,om2,om3,om4) پچ کوردها دارای کانکتورهای مختلفی هستند که در کارخانه بر روی آن‌ها نصب شده‌ است. مانند MT و LC و SC و ST و VF – 45 بر حسب کاربرد در برخی پچکوردها کانکتورهای یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است. انواع کانکتور: Sc/sc Sc/lc Lc/lc Fc/fc sc/fc st/st و … برای مصارف گوناگون مثلاً پچ کورد SC به LC و … پچکوردها معمولاً دارای قابلیت انعطاف بسیار بالایی هستند و به راحتی نمی‌شکنند. طول این پچکوردها معمولاً 1، 2، 3، 5، 10 متر می‌باشد. پچ کوردها می‌توانند هر دو سر، یک نوع کانکتور داشته باشند، یا دو کانکتور مختلف، که در آن صورت پچ کوردهای فیبر نوری مانند FC-LC یا FC-SC را تشکیل می‌دهند. در ایران برای بخاطر سپاری راحت تر، این کانکتورها را فرهاد (FC)، سارا (SC) و لیلا (LC) می‌نامند.

PATCH CORD INDOOR

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟